Teknoloji ve Tasarım dersi müfredatına ve yeni öğretmen kılavuz kitabına %100 uyumlu olarak hazırlananYeni Teknoloji ve Tasarım Akıllı Defterler

Ücretsiz Örnek Talebi

0555 1900 200 / 0555 1900 200


Online olarak Örnek Talep etmek için tıklayınız ve

açılan sayfada ki formu doldurup gönderiniz.

teknoloji tasarım defteri

teknoloji tasarım defteriTeknoloji Tasarım Defteri Nedir ?

Teknoloji Tasarım Defteri (2018-2019) olarak sitemizdeki Teknoloji Tasarım Ürün Dosyamızı kullanabilirsiniz. Teknoloji tasarım defteri özelliğine ilave olarak ihtiyaç duyulan diğer formlarda mevcuttur. Teknoloji tasarım defteri olarak olarak kullanacağınız bir defter sıradan bir defterden çok daha fazla özelliklere sahip olmalıdır. Sadece bir defteri alarak onu Teknoloji tasarım defteri olarak kullanmak çok zahmetli ve zaman alıcı olacaktır.

Yeni Teknoloji Tasarım Öğretim programı 2018-2019 yılında itibaren artık tamamen uygulanmaya başlandı. 7 ve 8. sınıf Teknoloji Tasarım defteri olarakta kullanabileceğiniz teknoloji tasarım ürün dosyaları yeni öğretim programına uygun olarak tasarlandı ve güncellendi. Yeni Teknoloji Tasarım ürün dosyaları TAMAMI RENKLİ OFSET BASKIdır.

Not: AŞAĞIDAKİ ÜRÜN BU YIL BASILMAMIŞTIR ve SATILMAMAKTADIR

YENİ ÇIKAN ÜRÜN ( Sayfanın Üstünde) İÇİN TIKLAYINIZ >>>

teknoloji tasarım defteri

Aynı zamanda teknoloji tasarım defteri özelliği de olan teknoloji tasarım dosyamızda, dersi ihtiyaçlarını karşılayacak bir çok özellik bulunmaktadır. Teknoloji tasarım dersinde kullanacağımız bir defterin teknik ve serbest çizim ihtiyaçlarını karşılayacak boyutta olması milimetrik kareli zeminlere de sahip olması gereklidir. Teknoloji tasarım dersinde, tasarım sürecinin kaydedildiği tasarım günlüklerininde defterin veya dosyanın içinde olması çok kolaylık sağlayacak tek bir dosya ile bir bütünlük sağlayanacaktır. Teknoloji tasarım dersi için kullanmanızı önerdiğimiz teknoloji tasarım defteri özelliğinide barındıran, teknoloji tasarım dosyası dersin öğretim programına uygun olarak hazırlanmıştır. Bu neden öğrenci ve öğretmenlerin dosya ile süreci takip etmesi çok daha kolay olacak.

Gelişmiş bir teknoloji tasarım defteri olarak tanımlayacağımız teknoloji tasarım ürün dosyamızda, ders ile ilgili formlar, sunum çizim sayfaları, tasarım süreci sayfaları, ön bilgilendirme sayfaları gibi ihtiyaç duyulan sayfaları barındırmaktadır.

Yorumlar  

 
#2 Özgür 17-09-2018 20:44
Ben bu kitaptan alacağım fiyatı ne kadar

Cevap: Telefon ile iletişime geçerek topran fiyatlar konusunda bilgi alabilirsiniz.
 
 
#1 Hatice 17-09-2018 11:13
Sıradan bir defterden çok çok iyiiii. milimetrik sayfaları da çok işe yarar. Ürün dosyası oluşturmakta çok kolayyyy oluyor. Bunu almazken çok sıkıntı oluyordu.
 

Teknoloji Tasarım Fikirleri VİDEOLAR

Teknoloji Tasarım Kaynakları


Bugün89
Dün72
Hafta512
Ay668
Toplam6013883

VCNT - Visitorcounter

Tüm hakları saklıdır. Sitedeki bilgi ve görseller izin alınmadan kullanılamaz.