8. Sınıf Teknoloji ve Tasarım Dersi Defteri

8. Sınıflar için hazırlanmış olan Teknoloji ve Tasarım defteri kitap bilgilerinin yanında defter özelliği ile birlikte öğretmen ve öğrencilerimizin hizmetine sunulmuştur. 8. Sınıf Teknoloji ve Tasarım dersi Defteri dersin müfredatına da (yeni öğretmen kılavuz kitabına ) %100 uyumludur.

8. Sınıf Teknoloji ve Tasarım Defterleri akıllı tahta uyumlu olması ile birlikte akıllı tahta materyalleri ile daha zengin bir kaynak ile ders işleme imkanı sunarak dersin işlenişinde kolaylık ve verimi artırmaktadır.

teknoloji tasarım akıllı defter

 

50 ve Üzeri Siparişlerde Öğretmen Klavuzu

ve 1 Yıllık İçerik Havuzu Hediye

Öğretmenlerimiz İçin Ücretsiz Örnek Talebi

0541 350 23 97

0541 350 23 98

EFX Akademi8. Sınıf Teknoloji Tasarım Dersi Defteri (Aşağıdaki ürün dosyasının üretimi ve satışı yoktur)

Teknoloji Tasarım 8. sınıf defteri özelliğini de taşıyan ürün dosyası yeni müfredata uygun olarak güncellenmiştir. Yeni öğretim programına uygun olarak, öğrenme alanları, üniteler, konular ve kazanımlara uygun olarak sayfa tasarımları yapılmıştır. Teknoloji Tasarım defteri olarak sıradan bir defter yerine çok daha fazla kullanışlı, milimetrik çizim sayfaları gibi özellikleri, değerlendirme ve ürünümüm sayfaları ile aynı zaman ürün dosyası olarakta sunumu yapılabilen takibi değerlendirmesi kolay Teknoloji Tasarım ürün dosyasını kullanmak pratik ve ekonomik bir çözümdür.

Not: AŞAĞIDAKİ ÜRÜN BU YIL BASILMAMIŞTIR ve SATILMAMAKTADIR

YENİ ÇIKAN ÜRÜN ( Sayfanın Üstünde) İÇİN TIKLAYINIZ >>>

Teknoloji Tasarım Defteri 8. sınıf

Öğrencilerin bu dosyayı almaları ve kullanmaları neticesinde teknoloji tasarım 8. sınıf defteri ve ürün dosyası almalarına gerek kalmamaktır. Öğrencilerin projeleri için sunum dosyası hazırlamaları da çok kolaylaştırılmıştır. Öğrenciler ekonomik ve pratik olarak ders ile ilgili süreci takip edebilmektedir. Böylece öğretmen ve öğrenci zaman alıcı uğraşlardan kurtulup ürün tasarımları için daha fazla zaman kullanabilmekte ve verimde artmaktadır. Teknoloji Tasarım 8. sınıf defteri ve ürün dosyası Türkiye genelinde kullanılmaktadır.

Teknoloji Tasarım Defteri 8. sınıf ürün dosyası

teknoloji tasarım dersi akıllı defter

Teknoloji Tasarım Fikirleri VİDEOLAR

Teknoloji Tasarım Kaynakları


Bugün47
Dün1202
Hafta9819
Ay21332
Toplam6041671

VCNT - Visitorcounter

Tüm hakları saklıdır. Sitedeki bilgi ve görseller izin alınmadan kullanılamaz.