7. Sınıf Teknoloji ve Tasarım Dersi Defteri

Teknoloji ve Tasarım dersin 7. Sınıflar için hazırlanmış olan Teknoloji ve Tasarım defteri öğrenci ve öğretmenlere dersin işlenmesinde büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Defterin içerisinde ders ile ilgili bilgiler, etkinlikler, sorular, tasarım ve çizim sayfaları yeralmaktadır. 7. Sınıf Teknoloji ve Tasarım dersi Defteri dersin müfredatına da (yeni öğretmen kılavuz kitabına ) %100 uyumludur.

Akıllı tahta uyumu ve akıllı tahta içerik desteği ile birlikte sunulan 7. Sınıf Teknoloji ve Tasarım Defteri ile dersler daha verimli olmaktadır.

teknoloji tasarım akıllı defter

 

50 ve Üzeri Siparişlerde Öğretmen Klavuzu

ve 1 Yıllık İçerik Havuzu Hediye

Öğretmenlerimiz İçin Ücretsiz Örnek Talebi

0541 350 23 97

0541 350 23 98

EFX Akademi


7. Sınıf Teknoloji ve Tasarım Dersi Defteri (Aşağıdaki ürün dosyasının üretimi ve satışı yoktur)

Teknoloi Tasarım defteri 7. sınıf için tasarlanmış olan, aynı zamanda Teknoloji Tasarı ürün dosyası olan defter Türkiye genelinde bir çok okulda öğrenciler tarafından kullanılmaktadır. Yeni Teknoloji ve Tasarım Öğretim programında uygun olarak tasarlanmış olan, tamam renkli ofset baskı olan Teknoloji ve Tasarım 7. sınıf defteri, dersi kolaylaştırarak ürün tasarımları için daha fazla zaman ayırmalarına imkan sağlamaktadır. Ayrıcada çok ekonomik bir tercihtir.

Not: AŞAĞIDAKİ ÜRÜN BU YIL BASILMAMIŞTIR ve SATILMAMAKTADIR

YENİ ÇIKAN ÜRÜN ( Sayfanın Üstünde) İÇİN TIKLAYINIZ >>>

Teknoloji Tasarım Defteri 7. sınıf

7. Sınıf Teknoloji Tasarım Defteri ve Ürün dosyası, dersin içeriğine uygun teknik çizim defteri olmanın yanı sıra, ürün dosyasında olması gereken tasarım süreci ve değerlendirme formları dahil tüm formaları da içermektedir. Ders notları da bulunmaktadır. Teknoloji Tasarım 7. sınıf Defteri Helezon spiral cilt ile tam olarak kıvrıldığı için masada da yer kaplamayacaktır.

Teknoloji Tasarım 7. sınıf defteri ve ürün dosyası sayfaları, yeni müfredata uygun olarak ünite ve kazanım sıralamasına göre hazırlanmıştır. Böylece öğrencilerin dersin sürecini rahatlıkla takip edebilmektedir. Öğretmen içinde öğrencilerinin performanslarını değerlendirirken büyük kolaylık sağlamaktadır.

Teknoloji Tasarım Defteri 7. sınıf ürün dosyası

7 Sınıf Teknoloji Tasarım Defteri milimetrik kareli çizim sayfaları iki ve 3 boyutlu tasarım çizim çalışmaları yapmak artık çok daha kolay...

Yorumlar  

 
#1 Özgür 17-09-2018 20:52
Ben bu kitabı alacağım fiyatı nekadar..

Cevap: Telefon ile iletişime geçerek topran fiyatlar konusunda bilgi alabilirsiniz.
Alıntı
 

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile

teknoloji tasarım dersi akıllı defter

Teknoloji Tasarım Fikirleri VİDEOLAR

Teknoloji Tasarım Kaynakları


Bugün21
Dün1202
Hafta9793
Ay21306
Toplam6041645

VCNT - Visitorcounter

Tüm hakları saklıdır. Sitedeki bilgi ve görseller izin alınmadan kullanılamaz.