teknoloji tasarım dersi ürün dosyası

Teknoloji Tasarım Projeleri 5

Teknoloji Tasarım Projesi 17 arkamdan gelen çamtam

Teknoloji Tasarım Dersi Projesi 17

Teknoloji Tasarım Projesi 17 Arkamdan gelen çantam

Arkamdan gelen çantam : Teknoloji Tasarım Projesi fikri olarak şu anda gerçekleşmeyecek olsa bile hayalimda yıllardır taşıdığım çantamın arkamdan kendisinin gelmesi. Böylece omuzlarımız ağrımaz çok rahat ederdik. Öğrencilerinde okul hayatı çok kolaylaşırdı. Çantada elektronik robot ayaklar olsa, sahibinin algılayıp peşinden gitse.. Güzel bir hayal. Belki gelecekte gerçekleşir.


Teknoloji Tasarım Projesi 18 masal okuyan beşik

Teknoloji Tasarım Dersi Projesi 18

Teknoloji Tasarım Projesi 18 Projeksiyonlu Masal okuyan Sallanan Beşik

Projeksiyonlu Masal okuyan Sallanan Beşik : Teknoloji Tasarım Projesi için bulduğum fikirde bebeklerin kolay bir şekilde uyuması ve ağlamaması için bir fikir geliştirdim. Benim beşiğimde bebek için masal okuyan projeksiyonlu bir başlığı var. Masal okunurken masala ait görüntüler yukarıya yansıyor. Bebek o görüntüler ve masal sesi ile uykuya dalıyor. Ağlamıyor. Ben yapamasam şu anda bu yapılabilecek bir fikirdir diye düşünüyorum.


Teknoloji Tasarım Projesi 19 ışıklı şemsiye

Teknoloji Tasarım Dersi Projesi 19

Teknoloji Tasarım Projesi 19 Işıklı Şemsiye

Işıklı Şemsiye : Teknoloji Tasarım Projesi için geliştirdiğim bu fikirde şemsiyeyi ışıklı yapmayı düşündüm. Bu gerçekleşebilir bir fikir. Ben bu fikri gerçekleştirmek için şerit led piller, anahtar ve kablo gerektiğini biliyorum. Ürün İcat Tasarımında da yapabileceğim bir fikir. Işıklı olması sayesinde okuma gerektiren durumlarda ışığın faydası olacağına inanıyorum. Trafikta yapmur yağarken araçların farketmesini de kolaylaştıracaktır.


Teknoloji Tasarım Projesi 20 uçuran ayakkabı

Teknoloji Tasarım Dersi Projesi 20

Teknoloji Tasarım Projesi 20 Uçuran Ayakkabı

Uçuran Ayakkabı : Teknoloji Tasarım Projesi fikri olarak uçuran ayakkabıyı düşündüm. Uçuran ayakkabı okula gidip gelirken yorulmadan gitmemizi sağlayabilir.


Diğer Sayfalar > 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . 11 . 12 . 13


Teknoloji Tasarım Fikirleri VİDEOLAR

Teknoloji Tasarım Kaynakları


Bugün106
Dün1152
Hafta18467
Ay2651
Toplam7822105

VCNT - Visitorcounter

Tüm hakları saklıdır. Sitedeki bilgi ve görseller izin alınmadan kullanılamaz.