teknoloji tasarım dersi ürün dosyası

Teknoloji Tasarım Projeleri 11

Teknoloji Tasarım Projesi 42 Elbiseleri askıya asan Robot Kol

Teknoloji Tasarım Dersi Projesi 42

Teknoloji Tasarım Projesi 42 Elbiseleri askıya asan Robot Kol Elbiseleri askıya asan Robot Kol : Düzensiz çocuklar eve geldiklerinde elbiselerini askıya asmak yerine ortalık yerlere atarlar. Tabi anneler bu duruma kızar ve tartışmalar başlar. Bu sorunu ortadan kaldırmak için askı yanına robot kol tasarladım. Robot kol yerdeki elbiseleri kamerası ile algılıyor. Yerden alıyor ve boş bir askıya asıyor. Bu arada ortada insanlar varken bunu yapmıyor. İnsanları termal kameralar ile algılıyor. Siz yinede şimdilik eşyalarınızı askıya asın. Annelerinizi üzmeyin


Teknoloji Tasarım Projesi 43 Kalemli Silgi

Teknoloji Tasarım Dersi Projesi 43

Kalemli Silgi Kalemli Silgi : Teknoloji tasarım dersinde fikir üretme yöntemlerinde biri tersten düşünmedir. Silgili kalemler vardır. Tersinden düşünerek kalemli silgi olsa nasıl olur dedik. Fikrimizde silginin içinden kalem çıkıyor.


Teknoloji Tasarım Projesi 41 Droneli Şemsiye

Teknoloji Tasarım Dersi Projesi 41

droneli şemsiye kurgu Droneli Şemsiye : Teknoloji Tasarım dersinde aklıma gelen Droneli şemsiye ile şemsiye başın üzerinde tutmaya gerek kalmadan durabilir.


Teknoloji Tasarım Projesi 44 Kar Küreyen Otomobil

Teknoloji Tasarım Dersi Projesi 44

Kar Küreyen Otomobil Kar Küreyen Otomobil : Teknoloji Tasarım dersin sorunlardan yola çıkarak geliştirdiğim bu fikirde karda yolda kalma sorununa çözüm üretmeye çalıştım. Kar rüzgar ile yolların bazı yerlerinde birikir. Bu tür kısa mesafeli durumlarda otomobilin önünden çıkan kar küreme aparatı ile yolu açabiliriz.


Diğer Sayfalar > 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . 11 . 12 . 13


Teknoloji Tasarım Fikirleri VİDEOLAR

Teknoloji Tasarım Kaynakları


Bugün109
Dün1152
Hafta18470
Ay2654
Toplam7822108

VCNT - Visitorcounter

Tüm hakları saklıdır. Sitedeki bilgi ve görseller izin alınmadan kullanılamaz.