8. Sınıf Teknoloji Tasarım Ürün Dosyası

8. Sınıf Teknoloi Tasarım Ürün dosyası, 2018-2019 eğitim öğretim yılından itibaren 8. sınıflarda da uygulamaya konulan, yeni teknoloji tasarım öğretim programına uygun olarak tasarlanmış, güncellenmiş ve yenilenmiştir.

8. Sınıf Teknoloji Tasarım Ürün Dosyası

Not: BU ÜRÜN BU YIL BASILMAMIŞTIR ve SATILMAMAKTADIR

8. sınıf Teknoloji Tasarım Ürün dosyası, yeni öğretim programında yer alan öğrenme alanları, üniteler ve kazanımlara uygun olarak hazırlanmıştır. 8. sınıf teknoloji Tasarım ürün dosyasında yeni öğretim programı ve kazanımları bulunmaktadır. Yalnıç yıl içinde ders işleniş planına göre sayfalara düzenli olarak eklenmiştir. 8. sınıf teknoloji tasarım ürün dosyası A4 boyutunda spiral ciltli, 80 sayfa olarak TAMAMI RENKLİ OFSET BASKI olarak hazırlanmıştır.

8. Sınıf Teknoloji Tasarım Ürün Dosyasının Avantajları

* Sıradan bir defterden çok daha fazla kullanışlıdır. Ünite ve kazanım sıralamasına uygun olarak düzenlendiği için, ne zaman, hangi konunun işleneceği bellidir. Öğrenci ve öğretmen içinde takibi kolaydır. Milimetrik kareli çizim sayfaları ile iki ve artık 8. sınıflarda ağırlık kazanan 3 boyutlu tasarım çizimleri rahatlıkla yapılabilmektedir. Ayrıca içerikle dosya formatında yer aldığı için, ürün dosyası içinde ayrıca zaman harcamaya gerek kalmamaktadır.

* Sıradan bir dosyadan çok daha kullanışlıdır : Sıradan 40 poşetlik bir dosya öncelikle ciddi bir rakam tutar. Kullanım sırasında da her öğrencini dosyayı düzenli olarak hazırlaması için öğretmen, öğrenci ile birlikte epeyce yorulur. Kapakları, sıralaması, araştırma çizim sayfaları, sunum sayfaları değerlendirme form sayfaları vs. Halbuki 8. Sınıf Teknoloji Tasarım Ürün dosyası hem öğrenci için hemde öğretmen için pratiktir. Takibi ve değerlendirmesi kolaydır. Hangin konunun ne zaman nerede işleneceği bellidir.

* Ekonomik, Pratiktir, Zaman Kazandırır. Sıradan bir defter, dosya fotokopi masrafları, 8. Sınıf teknoloji Tasarım ürün dosyasına göre çok daha fazla maliyetlidir. Yorucudur. Fazla zaman harcamaya sebep olur. Fakat ürün dosyası daha ekonomik bir çözümdür. Kullanımı kolaydır. Zaman kazandır. Buda dersin verimini artırırki buna değer diye düşünüyoruz.


Yorumlar  

 
#1 gülcan 03-10-2018 04:45
Teknoloji ve tasarım ürün dosyası 8. Sinif defterinin fiyatı nedir acaba? Tek alınır ise....
Cevap: Telefon ile iletişime geçerek ögğrenebilirsiniz.
Alıntı
 

Yorum ekle

Güvenlik kodu
Yenile

Teknoloji Tasarım Fikirleri VİDEOLAR

Teknoloji Tasarım Kaynakları


Bugün45
Dün762
Hafta6020
Ay11315
Toplam7556634

VCNT - Visitorcounter

Tüm hakları saklıdır. Sitedeki bilgi ve görseller izin alınmadan kullanılamaz.